Участь у навчанні в рамках проекту ISTANBUL PROTOCOL INVESTIGATION AND DOCUMENTATION OF TORTURE AND ILL-TREATMENT

Представники нашої організації ГО "Комплексна психологічна допомога" Гайдабрус Андрій та Людмила Зана прийняли участь у навчанні в рамках проекту   ISTANBUL PROTOCOL INVESTIGATION AND DOCUMENTATION OF TORTURE AND ILL-TREATMENT

Представники нашої організації ГО "Комплексна психологічна допомога" Гайдабрус Андрій та Людмила Зана прийняли участь у навчанні в рамках проекту ISTANBUL PROTOCOL INVESTIGATION AND DOCUMENTATION OF TORTURE AND ILL-TREATMENT у межах проекту "Combatting Torture in Georgia, Ukraine and Armenia".

Проводилось вивчення окремих випадків тортур та питання і причини перешкод на шляху до впровадження стандартів дотримання норм права в Україні.

Як довести, що людина потерпіла від тортур? Як захистити тих, хто постраждав від насильства? Протягом чотирьох днів з 08 по 11 листопада 2019 року навчались як правильно заповнювати документацію, яким чином найефективніше допомогти постраждалому від тортур, принципи реабілітаційної роботи постраждалим.

Отримали досвід від провідних фахівців з цього питання: спілкувалися з Джеймсом Ліном (James Lin - Istanbul Protocol Programme Coordinator from International Rehabilitation Council for Torture Victims), Lela Tsiskarishvili (The Georgian Centre for Psychosocial and Medical Rehabilitation of Torture Victims – GCRT), Dr. Djordje Alempijevic (School of Medicine University of Belgrade).

Програма тренінгу включала і питання самозбереження спеціалістів та профілактику професійного вигорання тих, хто надає допомогу жертвам катування та насильства. І, звичайно, по успішному завершенню навчання, отримали сертифікати учасників.