ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ

ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ

Пандемія, карантин - це стреси які впливають на нашу психіку. На щастя, спільнота Українських психологів об`єдналась з метою допомоги нашим громадянам. На сьогодні сформовані різні групи, звучать заклики до проведення безкоштовних онлайн консультацій, створюються групи самодопомоги.

Ще з кінця 2019 року психологи нашої організації почали проведення Балінтовських груп. Група була заснована з метою надання підтримки психологам, які допомогають учасникам бойових дій (АТО\ООС). У звязку з карантином, група перемістилась онлайн і з успіхом проходять вже у режимі відеоконференції. Це наш досвід організації проведення онлайн консультування та проведення групової роботи з психологами.

На сьогодні - ми акумулюємо позитивний досвід інших організацій та будемо поширювати його серед нашої аудиторії.

Вашій увазі пропонуємо проект: "СУПЕРГЕРОЇ ЧОТИРЬОХ СТІН"

Даний проект надає допомогу всім громадянам, які потребують допомоги психолога та працює у мобільному додатку "Telegram".

Мобільний додаток складається з:

  • подкастів та аудіо-гіду по психічному стану, які допоможуть усвідомити власний стан, його причини зміни та можливі наслідки змін психічного стану.
  • у програмі будуть техніки релаксації та вправи для відновлення власного ресурсу.
  • кожен матиме можливість ставити запитання – а відповіді на них психотерапевти готуватимуть у наступних подкастах.

На каналі, зокрема, будуть говорити про:

  • емоційний стан,
  • про внутрішню силу,
  • про те, як уникнути апатії та конфліктів, перебуваючи у замкнутому просторі.

Адже чотири стіни у назві програми говорять не лише про стіни, які нас оточують зараз, але і про внутрішні опори, які можуть допомогти впоратись у складний час.

Приєднуватись до програми можна в будь-який час у Telegram-каналі Zanovo.Me.

Також там можна пройти безкоштовний тест на визначення рівня тривоги та стресу.

Консультують на каналі досвідчені та сертифіковані психотерапевти Радчук Ольга Василівна зі Львова та Любов Медведь із Тернополя, а також Чурсіна Катерина. Психолог.

Якшо ви хочете поділитися своїми проектами психологічної допомоги, ви можете залишати свої пропозиції тут: https://docs.google.com/forms/d/1Gn9X_RWRj8ZWlZkfAOd1U_jwYPgx9HELWQNfroYAgaU/edit